![ΚΕΠ Υγείας του Δήμου Λήμνου: Οι “Οργανούληδες” πάνε στο Δημοτικό σχολείο 🔹Εκπαιδευτικό πρόγραμμα για την υγιεινή ζωή και τη δωρεά οργάνων. - LimnosReport.gr :: Ειδήσεις από τη Λήμνο και το Β. Αιγαίο ΚΕΠ Υγείας του Δήμου Λήμνου: Οι “Οργανούληδες” πάνε στο Δημοτικό σχολείο 🔹Εκπαιδευτικό πρόγραμμα για την υγιεινή ζωή και τη δωρεά οργάνων. - LimnosReport.gr :: Ειδήσεις από τη Λήμνο και το Β. Αιγαίο](https://www.limnosreport.gr/wp-content/uploads/2022/10/%CE%B4%CE%B7%CE%BC%CE%BF%CF%82-%CE%9B%CE%AE%CE%BC%CE%BD%CE%BF%CF%85.jpg)
ΚΕΠ Υγείας του Δήμου Λήμνου: Οι “Οργανούληδες” πάνε στο Δημοτικό σχολείο 🔹Εκπαιδευτικό πρόγραμμα για την υγιεινή ζωή και τη δωρεά οργάνων. - LimnosReport.gr :: Ειδήσεις από τη Λήμνο και το Β. Αιγαίο
![όλα θα πάνε καλά... θα είναι εντάξει στο χέρι να ζωγραφίζεις γράμματα... και ένα ουράνιο τόξο με σύννεφα από ένα παιδί.. καρόνα Στοκ Εικόνα - εικόνα από rainbow: 179842987 όλα θα πάνε καλά... θα είναι εντάξει στο χέρι να ζωγραφίζεις γράμματα... και ένα ουράνιο τόξο με σύννεφα από ένα παιδί.. καρόνα Στοκ Εικόνα - εικόνα από rainbow: 179842987](https://thumbs.dreamstime.com/b/%CF%8C%CE%BB%CE%B1-%CE%B8%CE%B1-%CF%80%CE%AC%CE%BD%CE%B5-%CE%BA%CE%B1%CE%BB%CE%AC-%CF%83%CE%B5-%CE%B4%CE%B9%CE%B1%CF%86%CE%BF%CF%81%CE%B5%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%AD%CF%82-%CE%B3%CE%BB%CF%8E%CF%83%CF%83%CE%B5%CF%82-%CE%AC%CE%BD%CE%B4%CF%81%CE%B1%CF%82-%CF%80%CE%BF%CF%85-%CE%BA%CE%BB%CE%AF%CE%BD%CE%B5%CE%B9-%CE%AD%CE%BE%CF%89-%CE%B1%CF%80%CF%8C-%CF%84%CE%BF-177826308.jpg)
όλα θα πάνε καλά... θα είναι εντάξει στο χέρι να ζωγραφίζεις γράμματα... και ένα ουράνιο τόξο με σύννεφα από ένα παιδί.. καρόνα Στοκ Εικόνα - εικόνα από rainbow: 179842987
Δουράμπεης Κώστας Ιχθυοπωλείο - ΓΛΩΣΣΑ ΠΑΝΕ ΜΕ ΚΟΡΝ ΦΛΕΙΚΣ ΣΤΟΝ ΦΟΥΡΝΟ ΣΕ 20' Αν δεν έχετε δοκιμάσει να πανάρετε με κόρν φλέικς ήρθε η ώρα να το κάνετε και θα με θυμηθείτε !
![Το ρεζιλίκι των Ιταλών στη Μάχη της Κρήτης. Νόμιζαν ότι πάνε σε εκδρομή και χρησιμοποίησαν λάθος χάρτες, σε ξένη γλώσσα - ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ Το ρεζιλίκι των Ιταλών στη Μάχη της Κρήτης. Νόμιζαν ότι πάνε σε εκδρομή και χρησιμοποίησαν λάθος χάρτες, σε ξένη γλώσσα - ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ](https://www.mixanitouxronou.gr/wp-content/uploads/2014/05/maxi.jpg)