Ο Θανάσης Βέγγος φωτογράφος - Από την Ταινία Πολυτεχνίτης κι ερημοσπίτης (1963) | By Greektube | Facebook
Ο Θανάσης Βέγγος φωτογράφος - Από την Ταινία Πολυτεχνίτης κι ερημοσπίτης (1963) | By Greektube | Facebook
![Thanassis on X: "Βοήθεια! Ο Βέγγος Φανερός Πράκτωρ 000 (1967). Σκηνοθεσία: Θανάσης Βέγγος. Κι εδώ διπλή εμφάνιση. Ο Βασίλης Βέγγος είναι (με βεβαιότητα 98%) το άτακτο αγοράκι που κάνει... την ανάγκη του Thanassis on X: "Βοήθεια! Ο Βέγγος Φανερός Πράκτωρ 000 (1967). Σκηνοθεσία: Θανάσης Βέγγος. Κι εδώ διπλή εμφάνιση. Ο Βασίλης Βέγγος είναι (με βεβαιότητα 98%) το άτακτο αγοράκι που κάνει... την ανάγκη του](https://pbs.twimg.com/media/D5q2AUVW0AEqhnB.png)
Thanassis on X: "Βοήθεια! Ο Βέγγος Φανερός Πράκτωρ 000 (1967). Σκηνοθεσία: Θανάσης Βέγγος. Κι εδώ διπλή εμφάνιση. Ο Βασίλης Βέγγος είναι (με βεβαιότητα 98%) το άτακτο αγοράκι που κάνει... την ανάγκη του
![O Βέγγος φωτογράφος. Πρώτα εμφανίζει το φιλμ και μετά φωτογραφίζει την οικογένεια Γαβριηλίδη. Μια σκηνή πραγματικό ανέκδοτο (βίντεο) - ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ O Βέγγος φωτογράφος. Πρώτα εμφανίζει το φιλμ και μετά φωτογραφίζει την οικογένεια Γαβριηλίδη. Μια σκηνή πραγματικό ανέκδοτο (βίντεο) - ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ](https://www.mixanitouxronou.gr/wp-content/uploads/2016/03/%CE%BC%CE%B5%CF%81%CF%84%CF%8D%CF%81%CE%B7.jpg)
O Βέγγος φωτογράφος. Πρώτα εμφανίζει το φιλμ και μετά φωτογραφίζει την οικογένεια Γαβριηλίδη. Μια σκηνή πραγματικό ανέκδοτο (βίντεο) - ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
![ΘΑΝΑΣΗΣ ΒΕΓΓΟΣ, ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΔΙΧΩΣ ΤΟΝ ΚΑΛΟ ΜΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟ, Αναδημοσίευση από το face book | Komianos's Blog ΘΑΝΑΣΗΣ ΒΕΓΓΟΣ, ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΔΙΧΩΣ ΤΟΝ ΚΑΛΟ ΜΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟ, Αναδημοσίευση από το face book | Komianos's Blog](https://komianos.files.wordpress.com/2012/05/ceb8ceb1cebdceb1cf83ceb7cf83-ceb2ceb5ceb3ceb3cebfcf83.jpg)