![Ευχαριστήρια επιστολή προς α) Εθελοντικό Όμιλο Γυναικών & Κοινοτικής Ανάπτυξης Πολυγύρου β) Πολιτιστικός Σύλλογος Πολυγύρου γ) Σύλλογος «Φίλοι Περιβάλλοντος Ιερισσού» δ) EXPRESS MARKET – ΣΧΟΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ – Γενικό Νοσοκομείο Χαλκιδικής Ευχαριστήρια επιστολή προς α) Εθελοντικό Όμιλο Γυναικών & Κοινοτικής Ανάπτυξης Πολυγύρου β) Πολιτιστικός Σύλλογος Πολυγύρου γ) Σύλλογος «Φίλοι Περιβάλλοντος Ιερισσού» δ) EXPRESS MARKET – ΣΧΟΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ – Γενικό Νοσοκομείο Χαλκιδικής](http://www.hospitalchalkidiki.gr/wp-content/uploads/2020/12/30122020_eyxar_2-800x1141.jpg)
Ευχαριστήρια επιστολή προς α) Εθελοντικό Όμιλο Γυναικών & Κοινοτικής Ανάπτυξης Πολυγύρου β) Πολιτιστικός Σύλλογος Πολυγύρου γ) Σύλλογος «Φίλοι Περιβάλλοντος Ιερισσού» δ) EXPRESS MARKET – ΣΧΟΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ – Γενικό Νοσοκομείο Χαλκιδικής
Κεντρο Υγειας Μουδανιων - ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ Για την υποβολή δικαιολογητικών για την Α'βαθμια Υγειονομική Επιτροπή του ΠΕΔΥ-ΜΥ Ν.Μουδανιών , που αφορά : -αναρρωτικές άδειες, - αυτασφάλιση, -θεωρήσεις βιβλιαρίων για παν βιοποριστικό επάγγελμα (ΑΜΕΑ), -
![Κάλεσμα σε Συγκέντρωση Ανθρωπιστικής Βοήθειας για την Τουρκία και τη Συρία από τον Δήμο Κασσάνδρας | ΕΡΓΟΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ Κάλεσμα σε Συγκέντρωση Ανθρωπιστικής Βοήθειας για την Τουρκία και τη Συρία από τον Δήμο Κασσάνδρας | ΕΡΓΟΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ](https://ergoxalkidikis.gr/wp-content/uploads/2023/02/329884989_496615622665322_1722161827029797709_n.jpg)