BEBEK ANNELERİ - Annemiz Soruyor Benim sıkıntım bebeğim 2buçuk aylık ve meme yi reddediyor beni emmiyor doktor tavsiyesiyle mamaya başladık erken doğduğu için küvezde kaldı haliyle biberona alıştı süt ateşi geçirdim mecburen
BEBEK ANNELERİ - Annemiz Soruyor Arkadaşlar 4 aylık bir bebeğim var 1.5 aylık olana kadar aara ara mama takviyesi yapıyordum doktora gidince sütümün yetersiz olduğunu mamayı her emzirme sonrasında vermem gerektiğini söyledi...önce
![Doğumdan Sonra Süt Gelmesi İçin Neler Yapmalı | Eniselives - Astroloji - Doğum Haritası - Blogger Anne -Sağlık - Gezi - Moda - Alışveriş - Network Marketing Doğumdan Sonra Süt Gelmesi İçin Neler Yapmalı | Eniselives - Astroloji - Doğum Haritası - Blogger Anne -Sağlık - Gezi - Moda - Alışveriş - Network Marketing](http://www.eniselives.com/wp-content/uploads/2014/03/anne_sutu.jpg)