Sosyal Duygusal Öğrenme Akademisi - Gün içinde bir çok duygudan geçeriz, bazen farkında oluruz bazen de bir his gelir adını koyamadığımız. Duygular ve düşünceler gök yüzündeki bulutlar gibidir. Zihnimizde dolaşır dururlar. Gün
Kandela Psikoloji - Zihnimizde taşıdığımız düşüncelerin ne kadarı kontrolümüzde olan durumlarla ilgili? 🌿 Aslında ne kadar vakit ayırsak da kontrol edemeyeceğimiz şeylere harcadığımız zihinsel eforu kontrol edebileceğimiz alanlara ayırsak neler farklı ...
![Duygularımızı Nasıl Kontrol Edebiliriz? – Verbal Psikoloji Danışmanı Psikolog ve Aile Danışmanlığı Merkezi Duygularımızı Nasıl Kontrol Edebiliriz? – Verbal Psikoloji Danışmanı Psikolog ve Aile Danışmanlığı Merkezi](https://www.verbalpsikolojidanismanlik.com/wp-content/uploads/2022/10/logo222.png)