Müslüm Gürses... #hepyenikal #talas #kayseri #kaybetmeyenmasa #thelosers | By The Losers' Cafe & Bistro | Facebook
Müslüm Gürses-Yanarım Aşkın Elinden | Bu kadar naz etme zalim çektirme çile Mecnun oldum kimse bilmez düşürme dile https://www.youtube.com/channel/UCRHeuxgSZTZ956887vjT1Lg | By Müslüm'ce 1953&2013 | Facebook
NEREDEN SEVDİM O ZALİMİ | NE ORHAN NE FERDİ , KİMSE BİLMEZ BU DERDİ , SEN SÖYLE MÜSLÜM BABA ,NEREDEN SEVDİM O ZALİMİ . ♥ MGF ♥ | By Müslüm Gürses Fanatikleri | Facebook
![Girişimci Öğretmen (EntrepreneurTeacher)™ on X: ""Ne Orhan, ne Ferdi, Kimse bilmez bizdeki derdi. Sen söyle Müslüm Baba Nereden Sevdim o Zalimi..." # MüslümGürses https://t.co/yq3S8URUGm" / X Girişimci Öğretmen (EntrepreneurTeacher)™ on X: ""Ne Orhan, ne Ferdi, Kimse bilmez bizdeki derdi. Sen söyle Müslüm Baba Nereden Sevdim o Zalimi..." # MüslümGürses https://t.co/yq3S8URUGm" / X](https://pbs.twimg.com/media/D0uhifGWkAEQvIm.jpg)